Dlaczego warto wybrać pompy ciepła IGLU?

Innowacyjny

Najnowszą technologią pomp ciepła można zarządzać za pomocą aplikacji IGLU® Home, która umożliwia zmianę różnych ustawień i monitorowanie aktywności pomp ciepła. Litewski producent IGLU TECH zapewnia również serwis pomp ciepła w przypadku problemów technicznych, z których wiele można rozwiązać zdalnie.

Niezawodny

Pompy ciepła wykonane są z najlepszych komponentów, dlatego pracują wydajnie przez wszystkie pory roku. Pompy ciepła IGLU są testowane w klimatach, w których temperatury zewnętrzne różnią się nawet o 50°C, zapewniając wydajną pracę przy każdej pogodzie. Trwała technologia pomp ciepła, która może służyć dłużej niż kilka dekad, jeśli jest prawidłowo konserwowana.

Zrównoważony

Energia odnawialna jest paliwem, które pompy ciepła przekształcają w ogrzewanie, chłodzenie i przygotowanie ciepłej wody. Podczas produkcji wykorzystywane są przyjazne dla środowiska komponenty wykonane z tworzywa sztucznego wielokrotnego użytku, a obudowa wykonana jest z metalu. Wszystkie komponenty zostały sprawdzone w laboratoriach w celu zapewnienia jakości. IGLU TECH jest członkiem EHPA i posiada międzynarodowe certyfikaty ISO 14001 i ISO 9001.

Bezpieczny

Pompy ciepła nie wykorzystują żadnych szkodliwych komponentów podczas pracy i można je bezpiecznie instalować w każdym pomieszczeniu. Standardowe wymiary pomp pozwalają na zabudowę w meblach bez utraty cennej przestrzeni.

Najnowsza linia produkcyjna IGLU TECH – IGLU® Charge.

Zaplanuj sesję ładowania

Ustaw czas ładowania w oparciu o wygodę lub niższą cenę energii elektrycznej.

Ekonomiczna

Innowacyjna technologia stacji ładowania pozwala zaoszczędzić na kosztach paliwa.

Zrównoważony

Stacje ładowania są jednym z rozwiązań przyjaznych dla środowiska.

Łatwość zarządzania

Dzięki bezpłatnej aplikacji IGLU® Home możesz zarządzać ustawieniami i generować raporty zużycia.

Członkostwo w EHPA

Jesteśmy gotowi do pomocy, skontaktuj się z nami:

+370 655 53277

info@iglutech.eu