Kāpēc izvēlēties IGLU siltumsūkņus?

Inovatīvs

Jaunākās tehnoloģijas siltumsūkņus var pārvaldīt ar IGLU® Home lietotni, kas nodrošina iespēju mainīt dažādus iestatījumus un uzraudzīt siltumsūkņu darbību. Lietuvas ražotājs IGLU TECH nodrošina arī siltumsūkņu servisu tehnisku problēmu gadījumā, un daudzas no šīm problēmām var atrisināt attālināti.

Uzticams

Siltumsūkņi ir izgatavoti no labākajām sastāvdaļām, tāpēc siltumsūkņi efektīvi darbojas visos gadalaikos. IGLU siltumsūkņi ir pārbaudīti klimatiskajos apstākļos, kur āra temperatūra svārstās līdz pat 50°C, nodrošinot efektīvu darbību jebkuros laika apstākļos. Ilgmūžīga siltumsūkņu tehnoloģija, kas var kalpot vairāk nekā vairākus gadu desmitus, ja tā tiek pareizi uzturēta.

Ilgtspējīgs

Atjaunojamā enerģija ir kurināmais, ko siltumsūkņi pārvērš apkures, dzesēšanas un karstā ūdens sagatavošanā. Ražošanā tiek izmantoti videi draudzīgi komponenti, kas ir izgatavoti no atkārtoti lietojamas plastmasas, un apvalks ir izgatavots no metāla. Visas sastāvdaļas tika pārbaudītas laboratorijās, lai nodrošinātu kvalitāti. IGLU TECH ir kļuvusi par EHPA biedru un ir sertificēta pēc starptautiski atzītiem standartiem ISO 14001 un ISO 9001.

Drošs

Siltumsūkņi savā darbībā neizmanto nekādas kaitīgas sastāvdaļas, un tos ir droši uzstādīt bieži izmantotās telpās. Nav nepieciešama papildu vieta vai telpa, faktiski mūsu siltumsūkņi ir izgatavoti standarta izmēros, tāpēc tos var uzstādīt dažādās mēbelēs.

Jaunākā IGLU TECH ražošanas līnija – IGLU® Charge.

Plānojiet uzlādes sesiju

Iestatiet uzlādes laiku, ņemot vērā ērtības vai zemāku elektroenerģijas cenu.

Ekonomisks

Inovatīva uzlādes staciju tehnoloģija ļauj ietaupīt degvielas izmaksas.

Ilgtspējīgs

Uzlādes stacijas ir viens no videi draudzīgiem risinājumiem.

Viegli pārvaldāms

Izmantojot bezmaksas lietotni IGLU® Home, varat pārvaldīt iestatījumus un atrast patēriņa pārskatus.

Dalība EHPA

Vi er klare til å hjelpe deg, kontakt oss:

+370 655 53277

info@iglutech.eu