Miks valida IGLU soojuspumbad?

Innovatiivne

Uusima tehnoloogia soojuspumpasid saab hallata IGLU® Home’i rakenduse abil, mis võimaldab muuta erinevaid seadeid ja jälgida soojuspumpade tegevust. Leedu tootja IGLU TECH pakub ka soojuspumpade hooldust tehniliste probleemide korral, paljusid neist saab lahendada eemalt.

Usaldusväärne

Soojuspumbad on valmistatud parimatest komponentidest, mistõttu töötavad soojuspumbad tõhusalt kõikidel aastaaegadel. IGLU soojuspumbad on testitud kliimas, kus välistemperatuurid varieeruvad kuni 50 °C, tagades tõhusa töö iga ilmaga. Pikaajaline soojuspumpade tehnoloogia, mis võib õige hoolduse korral teenida rohkem kui paar aastakümmet.

Jätkusuutlik

Taastuvenergia on kütus, mida soojuspumbad muudavad kütmiseks, jahutamiseks ja sooja vee valmistamiseks. Tootmisel kasutatakse keskkonnasõbralikke komponente, mis on valmistatud korduvkasutatavast plastikust, ja korpus on valmistatud metallist. Kõik komponendid on kvaliteedi tagamiseks kontrollitud laboratooriumides. IGLU TECH on saanud EHPA liikmeks ja on sertifitseeritud rahvusvaheliselt tunnustatud standardite ISO 14001 ja ISO 9001 järgi.

Turvaline

Soojuspumbad ei kasuta oma töö käigus mingeid kahjulikke komponente ja neid on ohutu paigaldada üldkasutatavatesse ruumidesse. Ei vaja lisaruumi ega -ruumi, tegelikult on meie soojuspumbad valmistatud standardmõõtmetega, nii et neid saab paigaldada erinevatesse mööbliesemetesse.

Uusim IGLU TECH tootmisliin – IGLU® Charge.

Planeeri laadimissessioon

Määrake laadimisaeg mugavuse või madalama elektrihinna alusel.

Ökonoomne

Uuenduslik laadimisjaama tehnoloogia võimaldab säästa kütusekulusid.

Jätkusuutlik

Laadimisjaamad on üks keskkonnasõbralik lahendus.

Lihtne hallata

Tasuta IGLU® Home rakenduse abil saate hallata seadeid ja leida tarbimisaruandeid.

EHPA liikmelisus

Oleme valmis teid aitama, võtke meiega ühendust:

+370 655 53277

info@iglutech.eu