Do ogrzewania energią geotermalną – IGLU® Aleut

Ogrzewanie geotermalne jest najbardziej wydajnym i zapewniającym najmniejsze zużycie rozwiązaniem grzewczym. Jego skuteczność sięga aż 650 %, tzn. z 1 kW energii elektrycznej można wyprodukować nawet do 6,5 kW energii cieplnej.

Szczególnie jest polecane do domów o dużej powierzchni, budynków o niższej efektywności energetycznej, które wymagają większej ilości ciepła.

Do ogrzewania energia zgromadzona w powietrzu – IGLU® Inuit

System powietrze-woda to rozwiązanie grzewcze, które wymaga mniejszych inwestycji początkowych, łatwo montowane i przyjazne dla środowiska. Jego skuteczność sięga 300 %, tzn. z 1 kW energii elektrycznej można wyprodukować do 3 kW energii cieplnej.

To optymalny wybór dla domów i szeregówek o niedużej powierzchni.

Produkty dla domu

Nie możesz się zdecydować, który system najlepiej będzie odpowiadał Twoim potrzebom?

Zarejestruj się na bezpłatną konsultację!

Zalety pomp ciepła grunt-woda

Energia z głębi ziemi

IGLU® Aleut do produkcji ciepła i chłodu wykorzystuje zmagazynowaną w przyrodzie, bezpłatną energię oraz zapewnia minimalne koszty.

Najefektywniejsze rozwiązanie

Wydajność pomp ciepła ziemia-woda sięga nawet 650%. To najlepszy wybór dla budynków o większej powierzchni czy mniejszej efektywności.

Estetyczny i cichy system

System ogrzewania geotermalnego nie posiada bloku zewnętrznego, dlatego jest zachowywana estetyka budynku oraz eliminuje się źródło hałasu

Zalety pomp ciepła powietrze-woda

Energia powietrza zewnętrznego

Pompy ciepła IGLU® Inuit do ogrzewania, chłodzenia domów oraz przygotowania wody ciepłej wykorzystują powietrze, które przekazują z jednego środowiska do innego.

Optymalne rozwiązanie

Pompy ciepła powietrze-woda charakteryzują się mniejszymi inwestycjami początkowymi, dlatego często są wybierane przez właścicieli szeregówek oraz niedużych domów.

Szybki montaż

Pompy ciepła powietrze-woda charakteryzują się bardzo szybkim montażem – prace montażowe mogą być wykonane zaledwie w 1 dzień.

Gdzie nabyć pompę ciepła?

Pompy ciepła IGLU® Aleut i IGLU® Inuit można kupić w sklepach naszych partnerów handlowych.