Neišmeskite pinigų į orą: sužinokite, kaip sumažinti šildymo sąnaudas net iki 6 kartų

Pigiausias šildymo būdas

Šilumos siurblys yra neatsiejama šiuolaikinės šildymo sistemos dalis, padedanti užtikrinti itin aukštą jos efektyvumą ir jaučiamai sumažinti šildymo sąnaudas. Vienas pažangiausių sprendimų šiai dienai yra Lietuvoje sukurti, išskirtinio dizaino „IGLU Aleut“ geoterminiai šilumos siurbliai, skirti individualių namų, kotedžų gyventojams ir sodybų savininkams. Juos ne vienerius metus kūrė ir tobulino patyrusių inžinierių komanda, o įrenginiuose pritaikyti inovatyviausi sprendimai leido pasiekti maksimalų efektyvumą – iš 1 kW elektros energijos pagaminama net iki 6 kW šiluminės energijos.

Vienas įrenginys – trys funkcijos

Geoterminiai šilumos siurbliai naudoja nemokamą, ekologišką, žemės gelmėse sukauptą energiją. Vienas įrenginys, naudodamas šią energiją atlieka net tris funkcijas: šildo, vėsina ir ruošia karštą vandenį, tad mėgautis maksimaliu komfortu galite ne tik žiemą, bet ir vasarą, kuomet reikalingas patalpų vėsinimas. Toks vėsinimas yra itin ekonomiškas, jo sąnaudos per mėnesį siekia vos 1-3 eurus. Be to, visi IGLU šilumos siurbliai ruošia karštą vandenį – vandens šildytuvą galima įrengti šalia šilumos siurblio arba rinktis „IGLU Aleut WT“ serijos gaminį turintį jau integruotą, 200 litrų talpos vandens šildytuvą (boilerį).

Geriausias sprendimas atokesniems objektams

IGLU šildymo sprendimas lengvai įgyvendinamas nutolusiuose, atokesniuose objektuose (pavyzdžiui, užmiesčio sodybose, vienkiemiuose), kuriuose nėra galimybės prisijungti prie centralizuotų šildymo tinklų. Sklype tereikia įrengti horizontalų arba vertikalų lauko kontūrą, o namo viduje sumontuoti geoterminį šilumos siurblį, kuris gali naudoti net saulės jėgainėmis sugeneruotą elektros energiją. Tai leidžia dar labiau sumažinti ir taip nedideles sąnaudas, kurios yra vidutiniškai du kartus mažesnės nei šilumos siurblių oras-vanduo. Be to, tai visiškai saugus, šildymo būdas, kuriame nevyksta jokie degimo procesai.

Naujovė – nuotolinis servisas

Gamintojas teikia profesionalias šilumos siurblių remonto ir serviso paslaugas, taip užtikrindamas itin greitą reagavimą į šildymo sistemos gedimus. Taip pat visi šilumos siurbliai yra prijungiami prie unikalios, nuotolinio serviso platformos. Klientui davus sutikimą, platforma leidžia per atstumą pašalinti daugumą įrenginyje atsiradusių klaidų ir trikdžių, matyti, kokios sistemos dalies darbas sutriko.

Patogus valdymas

Išmanus įrenginys valdomas mobiliąja programėle iš bet kurios pasaulio vietos, o vienas didžiausių privalumų – galimybė valdyti įrenginį telefonu be interneto ryšio. Tai itin patogu tose vietovėse, kuriose nėra galimybės įrengti interneto arba jo ryšys labai silpnas. IGLU šilumos siurbliai yra vieninteliai rinkoje, turintys nemokamą, jau integruotą lokalaus valdymo funkciją. Vartotojui tereikia prisijungti prie šilumos siurblio „Wi-Fi“ tinklo ir jau galima valdyti patalpų oro ir karšto vandens ruošimo temperatūras, stebėti darbinius šildymo sistemos parametrus, elektros energijos sunaudojimą, šilumos pagaminimą, efektyvumo koeficientą (COP) pasirinktu laiko intervalu ir netgi realiuoju laiku.

Nėra išorinio bloko

Visi oras-vanduo šilumos siurbliai turi išorinį bloką, montuojamą pastato išorėje, ant sienos. Jis skleidžia 50-70 dB garso lygio triukšmą, nuolat apšąla bei darko estetinį namo vaizdą. IGLU geoterminio šildymo sistema išorinio bloko neturi, todėl pastato išorėje nėra jokio triukšmo. Taip galima mėgautis visiška ramybe ir apsaugoti kaimynus nuo nepatogumų. Vienintelis triukšmo šaltinis yra patalpoje sumontuotas šilumos siurblys, skleidžiantis itin silpną, į šiuolaikinio šaldytuvo veikimą panašų garsą. Taip pat nereikia rūpintis dėl įrenginio apledėjimo, lemiančio neefektyvų ir apsunkintą šilumos siurblio darbą.

apšalęs išorinis blokas
Apšalęs išorinis blokas

Pastovus efektyvumas

Ekologiška, švari ir nemokama šiluma iš grunto pasižymi pastovia 7–8 oC temperatūra. Būtent dėl šios savybės geoterminio šildymo sistema išlaiko pastovų efektyvumą viso šaltojo sezono metu, nepriklausomai nuo to, kaip žemai nukrenta lauko oro temperatūra. Tai puikus sprendimas žmonėms, vertinantiems pastovumą ir ekonomiškumą, nes leidžia sumažinti šildymo sąnaudas net iki 6 kartų, o kaštai svyruoja minimaliai, priešingai nei šildant dujomis, biokuru ar elektra.

Ieškote efektyvaus, saugaus, aplinkai draugiško ir ilgaamžio namų šildymo ir vėsinimo sprendimo? Tuomet rekomenduojame kreiptis į IGLU Heat Pumps specialistus, kurie mielai atsakys į visus rūpimus klausimus ir suteiks nemokamą gamintojo konsultaciją.

2022 m. balandžio 20-23 d. įmonė savo gaminius pristatys parodoje „Resta 2022“, kuri vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, Vilniuje.

Daugiau informacijos apie šių sistemų skirtumus galite rasti čia.
Numatyta reikšmė: 40