IGLU® Inuit oras-vanduo šilumos siurbliai naudoja orą ir jame esančią energiją ne tik patalpų šildymui, bet ir vėsinimui, karšto vandens ruošimui.

IGLU Inuit Mono

IGLU Inuit Mono

Modernūs oras-vanduo šilumos siurbliai su integruotu R290 šaltenšiu

5-16 kW

IGLU Inuit Split

IGLU Inuit WTI

Kintamos galios oras-vanduo šilumos siurbliai su vandens šildytuvu

6-16 kW

IGLU Inuit I

Kintamos galios oras-vanduo šilumos siurbliai be vandens šildytuvo

6-16 kW

Optimaliausias pasirinkimas daugumai namų

Oras-vanduo sistema reikalauja ~30 proc. mažesnių pradinių investicijų, lyginant su gruntas-vanduo sistema.

IGLU® Inuit šilumos siurbliai skirti šildymui, vėsinimui ir karšto vandens ruošimui. Galima rinktis tarp vidinio bloko su  integruotu vandens šildytuvu ir be. Talpus spiralinis 200 litrų vandens šildytuvas pagamintas iš nerūdijančio plieno kartu su papildomu elektriniu tenu legioneliozės profilaktikai. Geriamas vanduo teka per šilumokaitį, kurį šildo 200 l termofikatas.

IGLU® Inuit šilumos siurblių naudingumo koeficientas COP siekia 4,92. Pavyzdžiui šilumos siurbliai naudoja 1 kW energijos tam, kad pagamintų beveik 5 kW šiluminės energijos. Inverterinė – kintamos galios technologija reguliuoja šilumos apkrovą pagal esamą šilumos poreikį, leisdama naudoti energijos tik tiek, kiek jums reikia.

Išskirtinis dizainas – kompaktiškas vidaus ir išorės blokų dydis, išorinio bloko korpusas atsparus įvairioms oro sąlygoms. Šilumos siurblys tinka įvairaus interjero namams, tad jo tikrai nebūtina slėpti, nėra reikalinga atskira patalpa. Šilumos siurblys puikiai tiks vonios kambaryje, prieškambaryje ar virtuvėje, kur jį lengvai galėsite integruoti į jau sumontuotus baldus.

IGLU® Inuit pritaikyti šiaurės Europos klimato sąlygoms, efektyviai veikia iki – 25°C. Tam, kad užtikrinti efektyvų šilumos siurblio darbą šaltuoju metų laiku standartinėje lauko bloko įrangoje integruotas kaitinimo elementas užkertantis kelią ledo susidarymui (išskyrus 6 kW, kuriame komplektuojama atskirai).

Tylus vidinių ir išorinių blokų veikimas, kuriuos užtikrina išoriniame bloke panaudoti žemo garso ventiliatoriai.

IGLU® Inuit šilumos siurbliai suteikia maksimalų komfortą ne tik funkcionalumu bet ir valdymo patogumu. Nemokama IGLU® Home programėlė, kuri nuotoliniu būdu leidžia valdyti šilumos siurblį iš bet kurios pasaulio vietos. Programėlėje galima stebėti elektros, šilumos vartojimą ir efektyvumo koeficientą realiu laiku. Neturintiems išmaniųjų telefonų, vietoj IGLU® Home, galima užsakyti sieninį valdymo pultelį už papildomą mokestį.

IGLU® Inuit šilumos siurblių gamintojas paleidžia prietaisą ir prijungia prie profesionalaus serviso 24/7. Patikima ir patikrinta technologija leidžia suteikti iki 5 metų gamintojo garantiją (standartinė garantija 2 metai).

Patogus ir lengvas montavimas

Oras-vanduo šilumos siurbliai pasižymi itin lengva instaliacija – montavimo darbai gali būti atliekami vos per 1 d.

IGLU® Inuit vidinis blokas patogus pajungimui ir aptarnavimo darbams. Standartinėje įrangoje integruotas kaitinimo elementas lauko bloke, užkertantis kelią ledo susidarymui (išskyrus 6 kW, kuriame komplektuojama atskirai). Išoriniame bloke integruota šildoma kondensato vonelė užtikrins, kad žema temperatūra neturės įtakos funkcionalumui.

IGLU® universalumas leidžia rinktis vidinį bloką su arba be integruoto vandens šildytuvo bei laisvai parinkti karšto vandens ruošimo indo talpą pagal kliento poreikį. Dėl integruoto vandens šildytuvo technologijos reikalingas nedidelis išsiplėtimo indas. Esant žemai lauko temperatūrai jei atitirpinimui trūksta vandens šildymo sistemoje, šilumos siurblys naudoja boilerio vandenį.

Esant skirtingiems šildymo kontūrams (grindys + radiatoriai), kad atskirai paskirstyti ir būtų galima juos valdyti reikalinga maišymo pavara. Esant didesniam šiluminės energijos poreikiu IGLU® Inuit šilumos siurblius galima jungti į kaskadą.

Paleidimas – gamintojas įsipareigoja prijungti šilumos siurblį prie IGLU® Home programėlės bei profesionalaus serviso prieigos. Gamintojas rūpinasi garantine ir pogarantine priežiūrą.

Saugus ir aplinkai draugiškas šildymo sprendimas

IGLU® Inuit šilumos siurblyje nevyksta jokie degimo procesai, todėl jis neišskiria aplinkai kenksmingo CO2. Sistema yra 100% saugi, nekelianti gaisro ar sprogimo pavojaus.

IGLU® Inuit – optimalus sprendimas individualiems gyvenamiesiems namams, kaimo turizmo sodyboms bei kotedžams

Išmani šilumos siurblio kontrolė su IGLU® Home programėle net ten, kur nėra interneto ryšio

Šilumos siurblio darbo stebėjimas nuotolinio serviso platformoje 24/7

IGLU® šilumos siurbliai yra prijungiami prie nuotolinio serviso platformos, kuri padeda laiku aptikti ir išspręsti sistemos trikdžius, net be meistro iškvietimo į objektą.

Vietinis gamintojo servisas

Garantinę ir pogarantinę IGLU® Inuit šilumos siurblių priežiūrą bei paleidimo darbus vykdo vietinis gamintojo servisas.

Kodėl verta rinktis aeroterminį šildymą?

Reikalingos mažesnės pradinės investicijos

Lengvai instaliuojamas tiek naujuose, tiek renovuojamuose objektuose

Šildymo efektyvumas siekia 500 %

Puiki alternatyva objektams nutolusiose vietovėse

Komfortas

Nekelia jokių rūpesčių ir nereikalauja priežiūros

Ekologija

Tvarus, aplinkai draugiškas šildymo sprendimas

Efektyvumas

Užtikrina aukštą efektyvumą ir mažas šildymo sąnaudas

Kur įsigyti IGLU® šilumos siurblį?

IGLU Aleut šilumos siurbliai namams

Norite gauti išsamią gamintojo konsultaciją arba individualų pasiūlymą? Susisiekite!