IGLU® Inuit õhk-vesi soojuspumbad kasutavad õhku ja selles sisalduvat energiat mitte ainult ruumide kütmiseks ja jahutamiseks, vaid ka sooja vee tootmiseks.

IGLU Inuit WTI

Muutuva võimsusega õhk-vesi soojuspumbad koos integreeritud veesoojendajaga

6-16 kW

IGLU Inuit I

Muutuva võimsusega õhk-vesi soojuspumbad ilma integreeritud veesoojendajata

6-16 kW

Optimaalne valik paljude kodude jaoks

Õhk-vesi süsteem nõuab ~30% väiksemaid alginvesteeringuid võrreldes maa-vesi süsteemiga.

IGLU® Inuit soojuspumbad on mõeldud kütmiseks, jahutamiseks ja sooja vee saamiseks. Saate valida kas siseüksuse koos integreeritud veesoojendajaga või ilma. 200-liitrine spiraalne veesoojendi on valmistatud roostevabast terasest ja sisaldab täiendavat elektrilist paaki legionelloosi vältimiseks. Joogivesi voolab läbi soojusvaheti, mida soojendab 200-liitrine termofix.

IGLU® Inuit soojuspumpade COP koefitsient on 4,92. Näiteks kasutavad soojuspumbad 1 kW energiat, et toota peaaegu 5 kW soojusenergiat. Inverter-muutuva võimsuse tehnoloogia reguleerib soojuskoormust vastavalt jooksvale soojusvajadusele, võimaldades kasutada ainult nii palju energiat, kui on vaja.

Erakordne disain – sise- ja välisseadme kompaktsed mõõtmed, välisseadme ilmastikukindel korpus. Soojuspump sobib paljude kodude interjööridesse, seega ei ole vaja seda varjata ega eraldi ruumi. Soojuspump sobib ideaalselt vannitubadesse, koridoridesse ja köökidesse, kus seda saab hõlpsasti integreerida olemasoleva mööbliga.

IGLU® Inuit on mõeldud Põhja-Euroopa kliimas kasutamiseks ja võib tõhusalt töötada kuni -25 °C temperatuuril. Välisseade on standardselt varustatud kütteelemendiga, mis takistab jää tekkimist (välja arvatud 6 kW, mis müüakse eraldi).

Välisseadmel on madala müratasemega ventilaatorid, mis võimaldab nii sise- kui ka välisseadme vaikset tööd.

IGLU® Inuit soojuspumbad pakuvad maksimaalset mugavust mitte ainult funktsionaalsuse, vaid ka kasutusmugavuse poolest. Tasuta IGLU® Home’i rakendus võimaldab teil oma soojuspumpa juhtida kaugjuhtimise teel ükskõik millisest maailma punktist. Rakenduse abil saate jälgida elektrit, soojustarbimist ja tõhusust reaalajas. Neile, kellel ei ole nutitelefoni, saab IGLU® Home’i asemel tellida lisatasu eest seinale paigaldatava kaugjuhtimispuldi.

IGLU® on soojuspumpade tootja, kes pakub professionaalset 24/7 hooldust. Nende tehnoloogia on usaldusväärne ja sellel on kuni 5-aastane tootjagarantii (standardgarantii on 2 aastat).

Mugav ja lihtne paigaldus

Õhk-vesi-soojuspumpasid on äärmiselt lihtne paigaldada – paigaldamine võib kesta vaid 1 päev.

IGLU® Inuit siseseadme ühendamine ja hooldamine on mugav. Välisseadmel on sisseehitatud kütteelement, et vältida jää tekkimist (v.a. 6 kW seade). Välisseadme soojendatud kondensaatvann tagab funktsioneerimise madalatel temperatuuridel.

IGLU®-süsteem pakub siseüksusi integreeritud veesoojendajatega või ilma, mis võimaldab paindlikult valida sooja vee mahutite mahtu vastavalt individuaalsetele vajadustele. Integreeritud veesoojendi tehnoloogia nõuab väikest paisupaaki. Kui välistemperatuur on madal ja küttesüsteemis puudub vesi sulatamiseks, kasutab soojuspump boilerivett.

Olukordades, kus on olemas erinevad kütteahelad, näiteks põrandaküte ja radiaatorid, tuleb kasutada segamisaktuaatorit, et juhtida ja jaotada neid sõltumatult. Suurema soojusvajaduse korral saab IGLU® Inuit soojuspumpasid kaskadida.

Käivitamine – tootja kohustub ühendama soojuspumba IGLU® Home’i rakendusega ja professionaalse hoolduse juurdepääsuga. Tootja hoolitseb garantii ja garantiijärgse hoolduse eest.

Ohutu ja keskkonnasõbralik küttelahendus

IGLU® Inuit soojuspumbas ei toimu põlemisprotsesse, mistõttu ei eraldu keskkonda kahjulikku CO2. Süsteem on 100% ohutu, puudub tule- ja plahvatusoht.

IGLU® Inuit – optimaalne lahendus eramute, maaturismi talude ja suvilate jaoks.

Nutikas soojuspumba juhtimine IGLU® Home rakenduse abil, isegi ilma internetiühenduseta

24/7 soojuspumba töö jälgimine kaugteenindusplatvormil

IGLU® soojuspumbad on ühendatud kaughooldusplatvormiga, mis aitab süsteemi probleeme õigeaegselt tuvastada ja lahendada, isegi kui remondimees ei ole kohapeal.

Kohaliku tootja teenus

IGLU® Inuit soojuspumpade garantii- ja garantiijärgset hooldust ning käivitamist teostab tootja kohalik teenindus.

Miks valida aerotermiline küte?

Väiksemad alginvesteeringud

Lihtne paigaldamine nii uutesse kui ka renoveeritud hoonetesse

Küttetõhusus kuni 500%

Suurepärane alternatiiv kaugetes piirkondades asuvate rajatiste jaoks

Comfort

Probleemi- ja hooldusvaba

Ökoloogia

Jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik küttelahendus

Efektiivsus

Tagab kõrge tõhususe ja madalad küttekulud


Kust osta IGLU® soojuspumpa?

IGLU Aleut šilumos siurbliai namams

Kas soovite saada üksikasjalikku tootja konsultatsiooni või personaalset pakkumist? Võtke meiega ühendust.