IGLU Heat Pumps šilumos siurbliai pristatyti statybų verslo parodoje „RESTA 2022“

IGLU TECH PARODOS STENDAS RESTA 2022

„IGLU TECH“ dalyvavo balandžio 20-23 d. vykusioje didžiausioje statybų parodoje Baltijos šalyse „RESTA 2022“. Įmonė parodos lankytojus supažindino su Lietuvoje gaminamais geoterminiais šilumos siurbliais IGLU® Aleut bei IGLU® Max.

Rekordinės šildymo kainos lėmė išaugusį susidomėjimą

„Po rekordinėmis šildymo kainomis pasižymėjusio sezono matome labai išaugusį rinkos susidomėjimą alternatyviomis šildymo sistemomis, renovacija. Žmonės aktyviai ieško sprendimų, kurie leistų sumažinti šildymo kaštus, o geoterminis šildymas šiai dienai yra minimaliausias sąnaudas užtikrinantis šildymo būdas“, – pasakoja UAB „IGLU TECH“ produkto vadovas Danas Jakubauskas.

Taip pat pastebima, kad vis daugiau naujakurių renkasi šildymą gruntas-vanduo šilumos siurbliais ir vis aktyviau domisi geoterminiu vėsinimu, kuris suteikia galimybę komfortiškai vėsinti namus vasaros metu kone nemokamai (kainuoja tik cirkuliacinio siurblio darbui naudojama elektra).

Stendą aplankė ir nekilnojamo turto vystytojai

Parodoje įmonė „IGLU TECH“ pristatė ne tik individualiems gyvenamiesiems namams, kotedžams ir nutolusioms kaimo turizmo sodyboms skirtą geoterminių šilumos siurblių seriją IGLU® Aleut, bet ir kur kas didesnio galingumo gaminių seriją IGLU® Max.

IGLU® Max šilumos siurbliais, skirtais renovuojamiems ir naujai statomiems daugiabučiams namams bei pramoninės ir visuomeninės paskirties objektams, susidomėjo nekilnojamojo turto vystytojai, projektuotojai ir montuotojai.

Vis dažniau atsižvelgiama į poveikį aplinkai

Parodoje dalyvavusi „IGLU TECH“ komanda džiaugiasi, kad vis didesnė visuomenės dalis atsižvelgia į ekologiškus, prie aplinkos tausojimo prisidedančius gaminius ir priimdami svarbius sprendimus vertina ne tik pradinės investicijos kainą, bet ir ilgalaikę perspektyvą.

„Matome, kad visuomenė tampa sąmoningesnė – rinkdamiesi šildymo sistemą žmonės įvertina ne tik pradinę jos kainą, bet ir tai, kiek ji sutaupys per ilgesnį laikotarpį, kokį poveikį darys aplinkai, naudos atsinaujinančius ar neatsinaujinančius energijos šaltinius. Įvertinus visus aspektus, dažniausiai pasirenkama investuoti daugiau, bet įsirengti visapusiškai naudingą ir ilgaamžę sistemą“, – sako D. Jakubauskas.

Komplimentai dėl išskirtinio dizaino

Itin daug komplimentų sulaukta dėl išskirtinio geoterminių šilumos siurblių IGLU® Aleut dizaino. Ledo kristalų įkvėptos gaminio formos visuomet pritraukia parodų lankytojų dėmesį, o priėję arčiau nustemba ir dėl kitos inovacijos – ant gaminio neranda nė vieno mygtuko.

Dėl pritaikytų pažangiausių sprendimų, visi IGLU® Aleut šilumos siurbliai yra valdomi išmaniuoju telefonu, net ten, kur nėra interneto ryšio.

Kviečiame pamatyti laidos „5 žvaigždučių būstas“ reportažą iš UAB „IGLU TECH“ stendo.