IGLU Heat Pumps gaminiai aplankė dar dvi parodas

Paroda HELSO ELECTRICITY

Gegužės 13-15 dienomis, UAB „IGLU TECH“ dalyvavo net dvejose parodose – „HELSO ELECTRICITY 2022“ bei „PODHALAŃSKIE TARGI BUDOWNICTWA”, Lenkijoje. Parodose buvo pristatyti buitiniai šilumos siurbliai IGLU® Aleut.

Aukšto lygio renginys

Gegužės 13 d. Vilniaus LITEXPO parodų rūmuose susirinko elektrotechnikos, automatikos, telekomunikacijų bei alternatyvios energetikos specialistai. Itin aukšto lygio renginį organizavo vienas iš UAB „IGLU TECH“ prekybos partnerių – UAB „HELSO“.  Tarptautinė paroda vyko jau penkioliktą kartą.

Vedė seminarą

Parodos lankytojai turėjo galimybę klausytis įvairių seminarų apie elektromobilius, kabelių technologijas, išmanų šildymo sistemų valdymą ir t.t. Vieną iš seminarų vedė UAB „IGLU TECH“ produkto vadovas Danas Jakubauskas.

Seminaro „Neišvengiami pokyčiai: kaip šildysimės namus po iškastinio kuro apokalipsės?“ metu, įmonės atstovas pasakojo apie taršių šildymo sistemų problemas ir alternatyvius, aplinkai draugiškus šildymo bei vėsinimo sprendimus. Daug dėmesio buvo skirta geoterminio šildymo sistemai, jos veikimo principų ir pranašumų aptarimui, įmonės produktų pristatymui.

Septintoji paroda Lenkijoje

Gegužės 14-15 d. įmonė kartu su partneriu „Regionalne Centrum INNOWACJI Sp. Z. o . o.“ dalyvavo statybų parodoje „PODHALAŃSKIE TARGI BUDOWNICTWA”. Po dviejų metų pertraukos surengtame renginyje buvo pristatytos įvairios statybų, inžinerijos ir interjero naujovės.

Tai jau septintoji paroda kaimyninėje šalyje, kurioje pristatomi lietuviški IGLU šilumos siurbliai.

Gavo apdovanojimą

Mugės metu vyko „Aukso taurės” konkursas, kuriame komisija vertino parodos dalyvius skirtingose kategorijose. IGLU® gaminius Lenkijoje reprezentuojanti įmonė „Regionalne Centrum INNOWACJI Sp. Z. o . o“ gavo apdovanojimą produktų kategorijoje už parodoje pristatytą gaminį – geoterminį šilumos siurblį IGLU® Aleut.