IGLU® Aleut gruntas-vanduo šilumos siurbliai naudoja žemėje esančią energiją ne tik patalpų šildymui, bet ir vėsinimui, karšto vandens ruošimui.

IGLU Aleut

Pastovios galios geoterminiai šilumos siurbliai be vandens šildytuvo

5-18 kW

IGLU Aleut WT

Pastovios galios geoterminiai šilumos siurbliai su integruotu vandens šildytuvu

5-18 kW

IGLU Aleut I

Kintamos galios (interveriniai) šilumos siurbliai be integruoto vandens šildytuvo

3-18 kW

IGLU Aleut WTI

Kintamos galios (interveriniai) šilumos siurbliai su integruotu vandens šildytuvu

3-18 kW

Maksimalus komfortas minimaliomis sąnaudomis

Geoterminiai šilumos siurbliai IGLU® Aleut naudodami švarią, žemės gelmėse sukauptą energiją užtikrina komfortą namuose ištisus metus – efektyviai šildo, ruošia karštą vandenį, o vasaros metu tiekia nemokamą vėsą.

Aukščiausios energetinės klasės (A+++) IGLU Aleut® šilumos siurbliai pasižymi aukštu efektyvumu. Šilumos siurblių efektyvumą parodo COP rodiklis, kuris matuoja, kiek šiluminės/vėsinimo energijos galima pagaminti iš 1 kW atsinaujinančių šaltinių energijos. Geoterminiai IGLU® Aleut – vieni efektyviausių rinkoje – iš 1 kW atsinaujinančių šaltinių energijos Aleut šilumos siurbliai gali pagaminti net 6,5 kW (prie tam tikrų sąlygų), kuriuos galite išnaudoti šildymui, vėsinimui ar vandens šildymui. Vėsinti patalpas nieko nekainuoja, namų šiluma atiduodama į gręžinius cirkuliacinio siurbliuko pagalba.

Šilumos siurblius itin lengva valdyti IGLU® Home programėle. Šilumos siurbliai valdomi IGLU® Home programėle galima nustatyti norimą vėsinimo ar šildymo temperatūrą. IGLU® Home pritaikyta išmaniems įrenginiams (telefonui ar planšetei), tad patalpų temperatūra valdoma lengvai ir paprastai, o svarbiausia – nemokamai. IGLU® Spot komunikacinio modulio dėka galima valdyti šilumos siurblį neturint interneto (namų ribose, kaip Wi-Fi ryšys, kuris veikia apie 150 metrų spinduliu, priklausomai nuo sienų storio ir kt. veiksnių). Nuotoliniu būdu galima nustatyti įvairius šilumos siurblio režimus, kuriuos vėliau galima pasirinkti ir palaikyti nustatytą temperatūrą, net kai Jūsų nėra namuose. Šilumos siurbliai gali būti siejami su PVS (pastatų valdymo sistema) kas leidžia valdyti ne tik kambarių temperatūrą, stebėti saulės panelių funkcijas, bet ir įjungti namo apšvietimą vienoje platformoje.

IGLU® Aleut šilumos siurbliai yra kompaktiški ir itin tylūs (veikimo metu skleidžia 35 dB garsą). Dėl tylaus garso ir standartinių išmatavimų IGLU® Aleut šilumos siurbliai lengvai įkomponuojami į baldus. Prietaisams nereikia atskirų patalpų, tad dažnai montuojami prieškambaryje, koridoriuje ar virtuvėje.

Inovatyvus ir ilgaamžis pasirinkimas – tvirtas žingsnis tvarumo link. IGLU® Aleut šilumos siurblių energijos efektyvumas pastebimai sumažina sąskaitas, o šiluma, vėsa ir šilto vandens paruošimu mėgausitės ilgai. Šilumos siurbliai naudoja atsinaujinančią energiją ir neišskiria CO2, kuris taip kenkia aplinkai. Šilumos siurbliai atitinka Lietuvos energetikos agentūros paramos sąlygas, todėl prietaisus įsigykite pigiau. Jau priimamos paraiškos katilų keitimo paramai gauti. Daugiau apie katilų keitimo paramos sąlygas, rasite čia.

Šilumos siurbliams yra suteikiama 2 metų garantija (su galimybe garantiją pratęsti iki 5 metų). Esant techniniams nesklandumams šilumos siurblių priežiūrą garantiniu ir po garantiniu laikotarpiu atlieka gamintojas arba jo patikimi partneriai. Esant didesnėms techninėms kliūtims, kuriose reikia keisti šilumos siurblių komponentus – procesas neužsitęsia. IGLU TECH palaiko šilumos siurblių atsarginių detalių kiekį sandėlyje, todėl dalių nereikia laukti keletą mėnesių.

Ilgalaikė nauda

Geoterminė šildymo sistema yra itin patikima – lauko kontūras įrengiamas visam namo eksploatacijos laikui, o šilumos siurblys tarnauja net iki 20 metų.

IGLU® – stiprus, patikimas ir augantis šilumos siurblių gamintojas. Veržlus IGLU® šilumos siurblių gamintojas turintis net 15 metų patirtį, puikiai prisitaiko prie besikeitančių rinkos poreikių. IGLU TECH atsakingai investuoja į gamybos procesą todėl šilumos siurbliai yra patikimi, patvarūs ir inovatyvūs. Svarbu, kad mūsų partneriai susipažintų su šilumos siurbliais iš arčiau, todėl kviečiame partnerius atvykti į IGLU TECH būstinę , kurioje organizuojame mokymus, aprodome gamybines patalpas ir supažindiname su gamybiniu procesu iš arčiau.

IGLU TECH kruopščiai renkasi šilumos siurblių komponentus, kurie atkeliauja iš Europos gamintojų. Tam, kad šilumos siurblių dalys atitiktų aukščiausios kokybės standartus, tiekėjai vykdo itin griežtą kokybės kontrolę, kuri atliekama jų laboratorijose. Prietaisų komponentų užsakymas Europoje leidžia šilumos siurblius pagaminti greičiau (nuo 2 iki 16 savaičių), o komponentų kokybės užtikrintumas nereikalauja atlikti metinio aptarnavimo.

IGLU® šilumos siurblius itin patogu montuoti. IGLU® šilumos siurbliai gaminami taip, kad montuotojams būtų patogu ir lengva pasiekti reikiamas prietaiso dalis. IGLU® Aleut šilumos siurbliams nereikia papildomos vietos, kadangi yra sudaryti iš vieno vidinio bloko, kuris jungiamas prie gręžinių ir šildymo sistemos.

Galimybė jungti IGLU® Aleut šilumos siurblius į kaskadą. Į kaskadą jungiami nuo dviejų iki šešiolikos šilumos siurblių – didesniems energijos poreikiams. Norint šildyti, vėsinti bei paruošti karštą vandenį gamybinėms patalpoms, butams ar verslo centrams gali neužtekti vieno šilumos siurblio.

Saugus ir aplinkai draugiškas šildymo sprendimas

Geoterminiame šilumos siurblyje nevyksta jokie degimo procesai, todėl jis neišskiria aplinkai kenksmingo CO2. Sistema yra 100% saugi, nekelianti gaisro ar sprogimo pavojaus.

IGLU® Aleut – sprendimas individualiems gyvenamiesiems namams, kaimo turizmo sodyboms bei kotedžams

Išmani šilumos siurblio kontrolė su IGLU® Home programėle net ten, kur nėra interneto ryšio

Šilumos siurblio darbo stebėjimas nuotolinio serviso platformoje 24/7

IGLU® šilumos siurbliai yra prijungiami prie nuotolinio serviso platformos, kuri padeda laiku aptikti ir išspręsti sistemos trikdžius, net be meistro iškvietimo į objektą.

Vietinis gamintojo servisas

Garantinę ir pogarantinę IGLU® Aleut šilumos siurblių priežiūrą bei paleidimo darbus vykdo vietinis gamintojo servisas.

Kodėl verta rinktis geoterminį šildymą?

Galimybė šiltuoju metų laiku mėgautis nemokama vėsa

Nėra išorinio bloko – nėra triukšmo bei išsaugoma pastato estetika

Puiki alternatyva objektams nutolusiose vietovėse

Šildymo efektyvumas siekia net 650 %

Komfortas

Nekelia jokių rūpesčių ir nereikalauja priežiūros

Ekologija

Tvarus, aplinkai draugiškas šildymo ir vėsinimo sprendimas

Efektyvumas

Užtikrina aukštą efektyvumą ir mažas šildymo sąnaudas

Kur įsigyti IGLU® šilumos siurblį?

IGLU Aleut šilumos siurbliai namams

Norite gauti išsamią gamintojo konsultaciją arba individualų pasiūlymą? Susisiekite!